Power_by_QGuZh@N
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Kezman ve Maldonado Yolcu !

2 posters
YazarMesaj
Admin
Admin
Admin
Admin

Rap Sistemi : <

Kezman ve Maldonado Yolcu ! Empty
MesajKonu: Kezman ve Maldonado Yolcu !   Kezman ve Maldonado Yolcu ! Icon_minitimeSalı Mayıs 13, 2008 6:13 am

Bağlarında esneme
Galatasaray yenilgisiyle büyük yara alan Fenerbahçe’de sıcak gelişmeler yaşanıyor. Derbide sakatlanan Lugano’nun dün Acıbadem Hastanesi’nde MR’ı çekildi. Kulüp doktoru Piyer Arzuman, sol diz iç yan bağlarında esneme tespit edilen Uruguaylı futbolcunun, kalan iki maçta forma giyemeyeceğini açıkladı. Bir kötü haber de kaleci Volkan’dan geldi. Chelsea maçında kasığından sakatlanan tecrübeli kalecinin sakatlığının nüksettiği ve kalan iki maçta forma giymesinin çok zor olduğu belirlendi.

‘Bunu hak etmedim’
Bu iki futbolcunun yerlerine son iki maçta Serdar ile Yasin’in forma giymesi beklenirken, Kezman cephesinden de önümüzdeki sezonla ilgili olumsuz haberler geldi. Derbi sonrası tesislerden ayrılırken, arabasının önünü kesen saldırganların küfür ettiği Sırp oyuncu, “Taraftarın bu kadar tepkili olmasına anlam veremiyorum. Bunu hiç beklemiyordum. Benim için tam bir şok oldu. Bana karşı yapılanları hazmedemiyorum. Üzerime çok geliniyor. Sezon sonu bir değerlendirme yapacağım” diyerek ayrılık sinyali verdi.

Büyük hayal kırıklığı
Son gelişme ise Fenerbahçe’ye gönül verenleri üzecek değil, belki de sevindirecek türden bir haber. Aurelio’nun ayrılma ihtimali üzerine devre arasında apar topar transfer edilen ancak forma giydiği maçlarda beklenenden çok uzak bir görüntü çizen Maldonado’nun bileti kesiliyor. Son olarak derbide takımı 1-0 mağlupken, son dakikalarda geri pası yaparak taraftarın büyük tepkisini çeken Şilili oyuncunun, sezon bitiminde sözleşmesinin feshedilerek, ülkesine gönderileceği belirlendi.

Fanatik
http://mektep.niceboard.net
b$ra
Admin
Admin
b$ra

Rap Sistemi : <div class="js-kit-rating" view="score" path="" title="" permalink=""></div><script src="http://js-kit.com/ratings.js"></script>

Kezman ve Maldonado Yolcu ! Empty
MesajKonu: Geri: Kezman ve Maldonado Yolcu !   Kezman ve Maldonado Yolcu ! Icon_minitimePaz Haz. 29, 2008 2:48 am

yha Lugano bu sezon oynayabiLcek mi? bLen vr mı? inş. oynar yha!!

Kezman ve Maldonado Yolcu !
1 sayfadaki 1 sayfası