Power_by_QGuZh@N
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Fenerbahçe'den Eğitime Destek

YazarMesaj
Admin
Admin
Admin
Admin

Rap Sistemi : <

Fenerbahçe'den Eğitime Destek Empty
MesajKonu: Fenerbahçe'den Eğitime Destek   Fenerbahçe'den Eğitime Destek Icon_minitimeSalı Haz. 24, 2008 5:55 am

Fenerbahçe'den eğitime destek
Fenerbahçe, Mardin'de 5 ilköğretim okuluna kitap ve kırtasiye yardımında bulunuldu.
30 Mayıs 2008 17:43
Fenerbahçe Spor Kulübü'nün başlattığı ''101. Yılda 101.000 Kitap'' kampanyası kapsamında Mardin'de 5 ilköğretim okuluna kitap ve kırtasiye yardımında bulunuldu. Kampanya nedeniyle Mardin'de bulunan Fenerbahçe Spor Kulübü Reklam ve Pazarlama Direktörü Ece Köprek, kitap ve kırtasiye malzemelerini belirlenen okullara teslim etti.

Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Turan Ateş ve Fenerbahçe Spor Derneği Mardin Şube Başkanı Mesut Elçiboğa ile belirlenen 5 okulu gezen Köprek, daha sonra Vali Yardımcısı Osman Nuri Canatan'ı da ziyaret etti.

Köprek, burada yaptığı açıklamada, şu ana kadar 4 ilde öğrencilere kitap ve kırtasiye yardımında bulunulduğunu belirtti. Vali Yardımcısı Canatan da Fenerbahçe Spor Kulübüne eğitime yaptıkları destekten dolayı teşekkür ettiğini kaydederek, bu tür kampanyaların birlik ve beraberliği pekiştirdiğini söyledi.

spor 3 .com

http://mektep.niceboard.net

Fenerbahçe'den Eğitime Destek
1 sayfadaki 1 sayfası